Hjælp

Repeater & Transceiver - Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2  SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) - UACC-OM-MM-1G-D-2
Varenummer: 3154421

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2)

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1GbE, LC multimodus, op til 550 m, 850 nm (pakke med 2)

På lager
146,00 kr. 116,80 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 39,00 kr.
På lager – Levering i morgen (bestil inden 22:00)

Lagerstatus i vores Pick-up Points

  • Aarhus (10 stk.)

    På lager, kan afhentes
  • København (0 stk.)

    Bestil nu og afhent onsdag efter kl. 12

Multi-mode, duplex, fiber transceiver modul. 1 Gbps Multi-mode Optical Module er en duplex transceiver, der leverer op til 1,25 Gbps hastighed over afstande på op til 550 meter.

Producent
Varenummer
3154421
Model
UACC-OM-MM-1G-D-2
Ean
810010076922
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE
Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Antal pr. pakke
2 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model
Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
850 nm
Dataforbindelsesprotokol
1GbE
Maks. overføringsafstand
550 m

Generelt

Antal pr. pakke
2 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Dataforbindelsesprotokol
1GbE
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
850 nm
Maks. overføringsafstand
550 m

Ekspansion / Konnektivitet

Interface
1 x 1.25 Gigabit Ethernet - LC Duplex hun x 2

Diverse

Overensstemmelsesstandarder
IEC/EN 60825-1:2014 Class 1

Effekt

Strømforbrug ved drift
0.66 Watt

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.