Hjælp

Repeater & Transceiver - Ubiquiti U Fiber Single-Mode (20-Pack) - UF-SM-10G-S-20
Varenummer: 2589649
UF-SM-10G-S-20

Ubiquiti U Fiber Single-Mode (20-Pack)

Blå og rød-transceiverpar, SFP+ transceiver modul, 10GbE, 10GBASE-BiDi, LC enkelttilstand, op til 10 km, 1270 nm / 1330 nm (pakke med 20)

17.266,00 kr. 13.812,80 kr. ekskl. moms
Gratis fragt (privatkunde)
Bestillingsvare, 7-8 dages levering

Lagerstatus i vores Pick-up Points

  • Aarhus (0 stk.)

    Ikke på lager
  • København (0 stk.)

    Ikke på lager

Producent
Varenummer
2589649
Model
UF-SM-10G-S-20
Ean
810354026065
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Blå og rød-transceiverpar - SFP+ transceiver modul - 10GbE
Enhedstype
SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
Antal pr. pakke
20 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model
Indstiksmodul
Kabeltype
10GBASE-BiDi
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1270 nm / 1330 nm
Dataforbindelsesprotokol
10GbE
Maks. overføringsafstand
10 km

Generelt

Antal pr. pakke
20 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype
SFP+ transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
10GBASE-BiDi
Dataforbindelsesprotokol
10GbE
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1270 nm / 1330 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.