Hjælp

Repeater & Transceiver - Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - UACC-OM-SM-10G-D-20
Varenummer: 3215113

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceiver module - 10 GigE

SFP+ transceiver modul, 10GbE, LC enkelttilstand, op til 10 km, 1310 nm (pakke med 20)

6.646,00 kr. 5.316,80 kr. ekskl. moms
Gratis fragt (privatkunde)
Fjernlager, 5-6 dages levering

Lagerstatus i vores Pick-up Points

  • Aarhus (0 stk.)

    Ikke på lager
  • København (0 stk.)

    Ikke på lager

SFP-netværkstilbehør, der leverer en række gennemstrømningshastigheder (1/10/25/100G) på tværs af forskellige afstande (0,5 - 10 km).

Producent
Varenummer
3215113
Model
UACC-OM-SM-10G-D-20
Ean
810010076953
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceiver modul - 10GbE
Enhedstype
SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
Antal pr. pakke
20 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model
Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Dataforbindelsesprotokol
10GbE
Maks. overføringsafstand
10 km

Generelt

Antal pr. pakke
20 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype
SFP+ transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Dataforbindelsesprotokol
10GbE
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Ekspansion / Konnektivitet

Interface
1 x 10Gb Ethernet - LC enkelttilstand hun x 2

Diverse

Overensstemmelsesstandarder
Laser Class 1, EN 60825-1:2014, IEC 60825-1:2014

Effekt

Strømforbrug ved drift
1 Watt

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.