Hjælp

Repeater & Transceiver - Ubiquiti U Fiber - UF-GP-B+
Varenummer: 2857896
UF-GP-B+
UF-GP-B+
UF-GP-B+
UF-GP-B+
UF-GP-B+
UF-GP-B+
UF-GP-B+

Ubiquiti U Fiber

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, SC/UPC enkelttilstand, op til 20 km, 1490 (TX) / 1310 (RX) nm

620,00 kr. 496,00 kr. ekskl. moms
Billigste fragt (privatkunde) 39,00 kr.
Fjernlager, 4-5 dages levering

Lagerstatus i vores Pick-up Points

  • Aarhus (0 stk.)

    Ikke på lager
  • København (0 stk.)

    Ikke på lager

The UFiber OLT's GPON SFP ports are designed for use with the UF-GP-B+ SFP module.

Producent
Varenummer
2857896
Model
UF-GP-B+
Ean
817882020305
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Ubiquiti U Fiber UF-GP-B+ - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SC/UPC enkelttilstand
Model
Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed
2.5 Gbps
Optisk bølgelængde
1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Maks. overføringsafstand
20 km

Generelt

Enhedstype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Dataoverførselshastighed
2.5 Gbps
Optisk bølgelængde
1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Maks. overføringsafstand
20 km

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.