Hjælp

Repeater & Transceiver - Ubiquiti - SFP28 transceiver module - UACC-OM-SFP28-LR
Varenummer: 3204511

Ubiquiti - SFP28 transceiver module

SFP28 transceivermodul, LC enkelttilstand, op til 10 km, 1310 nm

1.054,00 kr. 843,20 kr. ekskl. moms
Gratis fragt (privatkunde)
Fjernlager, 3 dages levering

Lagerstatus i vores Pick-up Points

  • Aarhus (0 stk.)

    Ikke på lager
  • København (0 stk.)

    Ikke på lager

Long-range SFP28-compatible optical transceiver module.

Producent
Varenummer
3204511
Model
UACC-OM-SFP28-LR
Ean
0810010078797
Til producentens hjemmeside
Produktbeskrivelse
Ubiquiti - SFP28 transceivermodul
Enhedstype
SFP28 transceivermodul - LC enkelttilstand
Model
Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed
25 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Generelt

Enhedstype
SFP28 transceivermodul
Model
Indstiksmodul

Netværk

Forbindelsesteknologi
Kabling
Dataoverførselshastighed
25 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm
Maks. overføringsafstand
10 km

Ekspansion / Konnektivitet

Interface
1 x netværk - LC enkelttilstand hun x 2

Diverse

Overensstemmelsesstandarder
Laser Class 1, EN 60825-1:2014, IEC 60825-1:2014

Effekt

Strømforbrug ved drift
1.3 Watt

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.